Prihlášky posielajte najneskôr do: 27. septembra 2018

Tu nájdete prihlášku do súťaže. Zúčastniť sa môžete aj viac kategórií (1A, X-divízia).


Prihláška

Upozornenie kvôli GDPR: Odoslaním prihlášky súhlasíte s fotením a filmovaním Vašeho vystúpenia s yoyom. Osobné údaje budú použité len na organizovanie súťaže a vaše meno verejne len za účelom zverejnenia výsledkov.
Po súťaži budú osobné informácie z reg. formulára do 1 mesiaca vymazané.
Ostanú iba vysledkové listiny s menami súťažiacich na neurčito.

Upload hudby

Ešte pred nahratím vašej hudby k freestylu si prosím súbor premenujete do tvaru KATEGÓRIA_MENO_PRIEZVISKO_INTERPRET-SKLADBA.mp3 (Názov skladby a interpreta potrebujeme kvôli SOZA, ak máte v hudbe viaceré skladby uvedťe prosím všetky ich názvy aj s interpretami). V prípade ak je kvalifikáciou 1min. freestyle a následne finále musia byť skladby označené nasledovne: 1min_KATEGÓRIA_MENO_PRIEZVISKO_INTERPRET-SKLADBA.mp3 a 3min_KATEGÓRIA_MENO_PRIEZVISKO_INTERPRET-SKLADBA.mp3. Hudba musí byť vo formáte mp3 alebo zabalená v archíve zip/rar bez hesla. Ak súťažíte v 2 kategóriách, alebo chcete nahrať hudbu pre kvalifikáciu aj finále, nahrajte súbory pre všetky kategórie. Maximálna veľkosť súboru je 10 MB.

Príklady názvov súborov:
  • 1min_1A_Jan_Kovac_Michael_Jackson-Bad.mp3
  • 3min_1A_Jan_Kovac_Michael_Jackson-Thriller.mp3
  • 1A_SEMI_Jan_Kovac_Michael_Jackson-Thriller.mp3
  • X_Jan_Kovac_The_Eagles-Hotel_California.mp3

Nahrávanie hudby:

Najlepšie by bolo, keby ste pri vyplňovaní prihlášky nahrali aj svoju hudbu, ak ju však ešte nemáte vybranú, môžete sa sem vrátiť a nahrať hudbu samostatne (bez odosielania prihlášky), pomenovanú tak ako je uvedené vyššie.

Nahraním hudby nám pomôžete urýchliť registráciu. Hudbu si pre istotu prosím prineste (na USB kľúči) aj priamo na miesto konania SYN 2018.